دسته بندی

دسته بندی

محصولات ویژه

کدوم کابل شارژ بهتره؟

بهترین کابل شارژ کدام مزیت رو دارند :

کابل شارژ یکی از لوازم ضروری گوشی است که همیشه با آن درگیر هستیم و بعضا دوام کمی دارند فاکتور های اصلی را به شما توضیح میدهیم تا در خرید کابل رضایت داشته باشید .
 
در خرید کابل شارژ با دوام 3 تا نکته رو توجه کنید:
اول- جنس بدنه کابل شارژ
دوم- فست شارژ بودن
سوم- بخش درگاه کابل
 

جنس کابل شارژ :
جنس بدنه یا همان رویه کابل شارژ یا روکش کابل شارژ باید در برابر خمیدگی و گره خوردگی و پیچ خوردگی مقاوم باشد.

در بازار 3 نوع جنس بدنه کابل شارژ موجود است : 

  • پلاستیکی معمولی : قیمت ارزان ولی دوام کمتری دارند .
  • پلاستیک BTS: پلاستیک سخت و مقاوم در برابر خمیدگی است که قیمت مناسب و دوام قابل قبول است.
  • کنفی: کابل شارژ ها بعضا نخ بافت است و الیاف نخی تولید میشوند که به اصطلاح کنفی میگویند که قیمت مناسب و دوام خوبی دارند و تا یکسال و بیشتر مقاومت دارند.
  • فلزی : بعضی از کابل ها روکش فلزی دارند و قطعی نمیتوان گفت روکش فلزی دلیل بر مرغوبیت خود کابل است و باید به برند سازنده آن توجه کرد قیمتش این کابل ها گران و و دوام خوبی دارند.
کابل با دوام که با کناف روکش شده بهترین گزینه برای انتخاب از نظر دوام و قیمت است و رضایت مشکل پسند ها را برآورد کرده است.

فست شارژ بودن کابل :
کابل استاندارد در سرعت شارژ باتری گوشی و انتقال دیتا خیلی موثر است و فست شارژ بودن اولویت خرید کابل شارژ است.

فناوری نوین و کاربردی Qualcomm Quick Charge تئانست در بین کاربران گوشی با استقبال روبرو شود چراکه در چند دقیقه باتری را تا 50درصد شارژ میکند
شرکت هایی توسعه محور فناوری Qualcomm Quick Charge را در اختیار داشته و بقیه برند ها میتوان گفت کپی این فناوری را در سطح پایین دارند.

برندهای مثل آدیتا،انرجایزر،سامسونگ و ... دارای فناوری کابل شارژ سریع و انتقال دیتا سریع هستند،  بنابراین سعی کنید در ورد انتخاب کابل به برند آن توجه کنید.


درگاه یا کانکتور کابل شارژ :
یعنی همان سوکت یا سر و ته کابل که به شارژ و موبایل متصل است.

مقاومت سوکت کابل خیلی در دوام آن تاثیر دارد و باید به گونه ای طراحی شده باشد که اتصال به شارژر و موبایل لق نزند و همچنین خود سوکت با کابل طوری جوش بخورد که با استفاده بیشتر شکسته نشود.
جوش کانکتور به سیم های رشته ای به دو صورت انجام میشود:
جوش معمولی 
جوش لیزر
برندهای معروف در تولید کابل از جوش لیزر استفاده میکنند که فناوری پیشرفته ای دارد.

نتیجه گیری:
کابل ارزان با مقاومت کم نتوانسته خواسته های مشتری را در بازار برآورده کند ولی بخاطر قیمت پایین به فروش میرسد ، با یک حساب و کتاب ساده میتوانید با انتخاب و خرید یک کابل شارژ اورجینال و استاندارد حداقل تا 2 سال از آن استفاده کنید و نگران پیچ خوردگی،گره کابل و یا لق شدن سوکت کابل نباشید.

تیم تامین کالای کیوان جانبی بهترین کابل ها را از برندهای معروف تهیه و در سایت قرار داده است که میتوایند مشاهده و ثبت سفارش کنید. بنر زیر را کلیک کنید.

نظرتان را بنویسید


*
*
*