دسته بندی

دسته بندی

محصولات ویژه

کاربران توییتر از فعال شدن قابلیت زمانبندی پست‌ها خبر می دهند

زمانبندی توییت ها یکی از مورد انتظارترین قابلیت‌های توییتر است که در برخی اپ‌های شاخص ثالث ارائه شده حالا اما قرار است در خود توییتر ارائه شود.
برخی از کاربران این شبکه اجتماعی از اضافه شدن گزینه ای به رابط کاربری توییتر خبر داده اند که امکان انتخاب زمانی معین برای انتشار پست را به آنها می دهد. با استفاده از این امکان می توان چندین توییت را زمانبندی کرده و همه آنها را یکجا مشاهده کرد.
توییتر سال گذشت هم برای مدتی این گزینه را در اختیار شمار محدودی از کاربران قرار داده بود اما هرگز آنرا عمومی نکرد. پیدا شدن دوباره گزینه زمانبندی احتمالا بدلیل تست بهینه سازی هایی است که روی آن صورت گرفته است.
قابلیت مذکور فعلا تنها در نسخه مبتنی وب فعال شده است. این شبکه اجتماعی معمولا قابلیت های جدید را پیش از ارائه عمومی برای برخی کاربران فعال کرده و پس از دریافت بازخورد درباره سرنوشت آنها تصمیم گیری می کند؛ از اینرو ممکن است در آینده نزدیک زمانبندی در اختیار همه کاربران قرار گرفته یا به دست فراموشی سپرده شود.
زمانبندی انتشار توییت‌ها نه تنها در برخی ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی، بلکه در کلاینت وب TweetDeck که متعلق به توییتر است هم ارائه شده بنابراین یکپارچه سازی آن با پلتفرم اصلی نباید برای مهندسان این شرکت پیچیدگی فراوانی داشته باشد.
شاید یکی از دلایلی که توییتر علاقه‌ای به ارائه رسمی قابلیت زمانبندی ندارد این است که در این شبکه اجتماعی معمولا اغلب کاربران درباره موضوعات خاصی بحث می کنند که به سرعت عوض می شوند و انتشار توییت زمان های بندی شده می تواند این روند را کمرنگ کند.
از دیگر قابلیت هایی که توییتر در حال تست آنهاست می توان به تغییر در نحوه نمایش گفتگوها و مشاهده بازنشرهای کوت شده اشاره کرد.

نظرتان را بنویسید


*
*
*