دسته بندی

دسته بندی

محصولات ویژه

چرا گلس سرامیکی هفت رنگ میشود ؟

در هر نوع شرایطی این امکان وجود دارد تا صفحه نمایش گوشی خراشیده شود ؛ لذا در موقع بهره گیری از گلس به عنوان محافظ ، احتمال آسیب رسیدن به صفحه نمایش گوشی خیلی کم خواهد بود. البته مشکل فقط خراشیده شدن و آسیب حاصله از ضربه نمی باشد ؛ چراکه در برخی از موارد گلس ها تا حدودی از اشعه های مضر ساطع گردیده از صفحه نمایش گوشی را نیز جلوگیری می نمایند.

گلس های سرامیکی

در واقع بر خلاف اسم گلس های سرامیکی ، در تولید آنان به مقدار بسیاری از کریستال شیشه و به میزان ناچیزی از ناخالصی هایی به مانند سرامیک ، کوارتز و سیلیکات بهره گرفته شده استاین نوع گلس ها  برخلاف گلس های شیشه ای به مدت زمان زیادی قادرند تا رنگ خود را حفظ نموده و بدین ترتیب دچار تغییر رنگ نمی گردند. این ترکیبات استفاده شده نه فقط از بر جا ماندن اثر انگشت جلوگیری نموده ؛  بلکه از کم شدن کیفیت تاچ صفحه گوشی نیز جلوگیری می نماید.

از برترین ویژگی‌ های گلس های سرامیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- ویژگی  Full-Cover
گلس‌های سرامیک فول‌کاور در حقیقت همه سطح گوشی را به خوبی تحت پوشش قرارا می دهند و از آن محافظت می نمایند.

- ویژگی  Supper-Slippery
بر همین اساس ،  نصب کردن این نوع گلس دارای هیچگونه تاثیر منفی در عملکرد تاچ موبایل در بر نخواهد بود ؛ به علاوه اینکه سطح گلس نیز از لحاظ نرمی دقیقا به مانند صفحه نمایش گوشی موبایل می باشد.

- ویژگی  Anti-Broken
پخش گشتگی تکه‌ های گلس در موقع شکستن ، جزو متداول ترین ترین مشکلات کاربرانی می باشد که از گلس‌های معمولی به منظور محافظت از موبایل خود بهره می برند ؛ در اصل تکه‌های گلس شکسته شده در بسیاری از موارد بسیار تیز بوده و قادرند تا باعث آسیب دیدن دست های تان بشوند.
- ویژگی  Anti-Shock
ضربه‌های ناگهانی جزو متداول ‌ترین علت های  شکستگی گلس و آسیب دیدن گوشی‌های موبایل می باشد. با این ویژگی در حقیقت ضربات ناگهانی به آسانی باعث شکستگی نمی گردند.

همچنین مطالعه کنید : نکاتی که درباره گلس نانو باید بدانید 


گلس سرامیکی

تفاوت موجود در میان گلس های سرامیکی و گلس‌ های آنتی‌بلو

همه ما ساعات طولانی را به تلفن همراهمان نگاه می ‌کنیم ؛ غافل از اینکه اینرا بدانیم که نور صفحه نمایش قادر است تا چه آسیب‌های جبران ناپذیری را برای ما در بر داشته باشد ؛ با این حال اما خبر خوب این می باشد که گلس‌های آنتی بلو لایه محافظی دارند که از رسیدن اشعه مضر آبی رنگی به چشم کاربران جلوگیری می نماید.
گلس آنتی بلو در اصل همراه با پد های تمیز کننده ارایه می گردد که شما قادرید تا قبل از نصب از آن‌ بهره ببرید. لازم به ذکر می باشد درست است که گلس‌های آنتی بلو دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند ؛  اما انعطاف پذیری کمتری به نسبت گلس ‌های سرامیکی دارا می باشند.

ضروری است تا در موقع خریداری گلس سرامیکی به چه مواردی توجه کرد؟

مهمترین و اصلی ترین نکته در زمان خریداری گلس ، هماهنگ بودن آن با مدل گوشی موبایل تان و متناسب بودن با برش ها و زوایای آن می باشد .

معایب گلس‌های سرامیکی

در صورتی که گلس سرامیکی خریداری شده مرغوبیت کافی و وافی را نداشته نباشد ؛  این امکان وجود دارد تا به صورت کامل به سطح گوشی نچسبد و بعد از مدتی نیز از آن جدا شود. همچنین ممکن است تا در عملکرد تاچ موبایل تان دارای تاثیر منفی باشد.

به علاوه اینکه هفت رنگ شدن گلس های سرامیکی نیز از بزرگ ترین معایب بهره گیری از گلس های سرامیکی نامرغوب می باشد .

سوالات متداول در ارتباط با خریداری گلس‌ های سرامیک

1. آیا خم شدگی و انعطاف پذیری این نوع از گلس ها ،  نکته ای منفی به حساب می آید ؟
خیر؛ چراکه انعطاف پذیری گلس های سرامیکی موجب می گردد تا این نوع از گلس ها دارای استحکام بسیار بالایی باشند.

همچنین مطالعه کنید : آیا گوشی های جدید نیاز به گلس دارند 

3. آیا گلس های سرامیکی تنها بر روی آخرین مدل‌ آیفون و سامسونگ قابل نصب می باشند؟
خیر؛ چراکه در حقیقت سرامیکی بودن گلس ، ارتباطی با مدل گوشی ندارد و هم اکنون شما می ‌توانید تا گلس سرامیکی را برای انواع و اقسام مدل ‌های آیفون ، سامسونگ ، شیائومی و... پیدا کرد .
4. آیا امکان دارر تا از یک گلس نانو سرامیک بیشتر از یک بار بهره برد؟
به هیچ عنوان توصیه نمی گردد تا گلس سرامیکی را بعد از نصب نمودن روی سطح گوشی موبایل تان از آن  جدا کرده و دوباره آن را بر روی صفحه نمایش گوشی بچسبانید ؛ چراکه کم گشتگی ویژگی چسبندگی و جذب شدن ذرات گرد و غبار مانع از آن می‌ گردند تا گلس نصب شده دارای کارایی قبل برای تان نباشد.

گلس سرامیکی

درباره ما

 

سایت کیوان جانبی توسط آقای کیوان رجبی برای رفع دغدغه خریداران آنلاین موبایل و لوازم جانبی موبایل تاسیس شده و برای سهولت خرید در بستر اینترنت و تحویل سفارشات درب منزل در کمترین زمان ایجاد شده است لذا با توجه به اینکه اجناس لوازم جانبی موبایل در بازار خیلی زیاد و با تنوع میباشد و شناخت جنس مرغوب و با دوام از ارزش والایی برخوردار است لذا فروشگاه تخصصی لوازم جانبی موبایل کیوان از سال 1390 با کادر فروش متخصص اقدام به تاسیس فروشگاه آنلاین کیوان جانبی نموده که با هدف مشاوره و راهنمایی در جهت خریدی بهتر نموده است.
سایت کیوان جانبی برای راحتی بیشتر همشهریان و هموطنان عزیز با ارسال کالا به درب منزل با کمترین کرایه حمل نیز توانسته گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات آنلاین را داشته باشد

نظرتان را بنویسید


*
*
*