دسته بندی

دسته بندی

محصولات ویژه

پر مصرف ترین لوازم جانبی موبایل

این لوازم جانبی موبایل همیشه به درد شما هم میخوره !!! 

از پر مصرف ترین لوازم جانبی که به خاطر کیفیتشون همه ما با هاشون درگیر هستیم موار زیر هستند:


  • کابل شارژ ( کابل دیتا)

کابل ها بخاطر نداشتن کیفیت کافی همیشه در کوتاه ترین زمان خراب و یا رشته سیم های داخلی قطع و یا خود کابل بریده میشود ، تمام کسانی که از کابل بی کیفیت استفاده میکنند به مرور زمان دچار اختلال در انتقال دیتا و شارژ و حتی باعث خرابی باطری شده اند و این موضوع در تمامی کاربران گوشی متداول است و از مقاومت و کیفیت کابل شارژ ها شاکی هستند و حتی با هزینه های زیاد نتوانستند مشکل بی کیفیتی آن را حل کنند.

بهترین نوع کابل که هم از مقاومت و سرعت شارژ و انتقال دیتا بالا داره کابل رهام میباشد. در تولید کابل رهام از الیاف خاص نانو استفاده شده و 180 رشته سیم برای سرعت و مقاومت داخلی کابل تولید شده که از کابل های کنافی مقاوم تر است، قیمت کابل رهام نسبت به کیفیت آن خیلی مناسب و مقرون به صرفه است برای تهیه این کابل کلیک کنید.

  • شارژر

شارژر یک وسیله کاملا ضروری و پر مصرف میباشد که نبودن شارژر یعنی خالی شدن باتری گوشی ، شارژر هایی که در بازار است با فناوری قدیمی تولید شده که معایب فراوان مثل کندی شارژ ، خرابی قطعات و سیم پیچی داخلی ، نداشتن تنظیم ولتاژ مناسب با گوشی و... که باعث شده کسانی که شارژر را تهیه میکنند بعد از مدتی از کارایی آن خسته میشوند
در شارژر های با فناوری های جدید فست شارژ بودن و هوشنند بودن از اولویت اصلی و اولیه برخوردار است که نیاز متقاضیان را برطرف و 
شارژ های مدل هوکو و هویت و انرژایزر در کمترین زمان گوشی را شارژ میکند و ولتاژ خروجی برابر با 


  • هندزفری (هدفون تو گوشی)

خسته کننده میشه وقتی گوشی بهترین سیستم رو داره ولی هندزفری بی کیفیت و صدای خروجی ضعیف و بیس پایینی داره و هی ایراد و اختلال داره . هندزفری یکی از محبوب ترین لوازم جانبی موبایل است که نیازهای  • پاوربانک (شارژر همراه)

خالی شدن باطری گوشی توی مسافرت آدم رو عصبی میکنه و خیلی از کارها عقب میفته ، پاوربانک یه شاژر همراهه که باید به صورت طولی مدت باطری رو نگه داره و سریع پر بشه و بتونه توی مسافرت گوشی رو شارژر کنه.
خیلی از خریداران پاوربانک به مشخصات فنی پاوربانک ها دقت نمیکنند و فقط به گفته های فروشنده بسنده کرده و بعد از خرید متوجه ایرادات و نبود امکانات کافی میشوند پاوربانک های اورجینال انرجایزر بهترین مدل های پاوربانک در بین برندهای دیگر است که میتوانید در سایت کیوان جانبی تهیه نمایید.


  • کاور و گلس موبایل

چرا برخی کاورها رو وقتی زیاد استفاده میکنیم زود از بین میره و دوام نداره ؟
علت خراب شدن برخی کاور پلاستیکی استفاده مواد اولیه پلاستیکی ضعیف و که باعث شده نتواند خریداران را راضی کند و خریدار از کارهای پلاستیکی بیزار شدند. 
کاور های نانویی بهترین مدل کاور کیفی هستند و از محبوبیت خاصی برخوردارند که میتونید از بخش کیف و کاور انتخاب و تهیه نمایید.

نظرتان را بنویسید


*
*
*