دسته بندی

دسته بندی

محصولات ویژه

وال استریت ژورنال از تعویق در تولید انبوه آیفون‌های ۲۰۲۰ خبر می‌دهد

ویروس کرونا بسیاری از شرکت‌ها را با دردسر مواجه کرده چرا که علاوه بر ایجاد وقفه در فرایند تولید محصولات، تقاضا را نیز در بازار کاهش داده. حالا وال استریت ژورنال در گزارشی به تاخیر در تولید انبوه آیفون‌های ۲۰۲۰ به علت کاهش تقاضا و مشکلات تولید اشاره کرده است.
در این گزارش با استناد به منابع اعلام شده که اپل در حال توسعه ۴ آیفون برای عرضه در سال جاری میلادی است. این مدل‌های جدید از شبکه 5G‌ پشتیبانی می‌کنند و سرعت اینترنت بالایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. Nikkei اواخر ماه گذشته میلادی در گزارشی به احتمال تاخیر در عرضه اولین آیفون 5G اپل اشاره کرده بود. تحلیلگر معروف محصولات اپل، مینگ چی کو هم در گذشته نه چندان دور به این موضوع اشاره کرده بود که شاید تمام آیفون‌های ۲۰۲۰ به صورت همزمان وارد بازار نشوند.
بر اساس گزارش وال استریت ژورنال که در روز دوشنبه منتشر شد، اپل قصد دارد تولید گوشی‌های خود برای نیمه دوم سال جاری میلادی را ۲۰  درصد کاهش دهد. اپل که به طور سنتی آیفون‌های جدید خود را در شهریور ماه معرفی می‌کند، به تازگی از آیفون SE جدید با قیمت پایه ۳۹۹ دلار رونمایی کرده است. این گوشی هوشمند از طراحی مشابه با آیفون ۸ بهره می‌برد اما به جدیدترین پردازنده اپل یعنی A13 بایونیک مجهز شده که قدرت بالایی در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد.

تا به امروز گزارش‌ها و اطلاعات زیادی در رابطه با گوشی‌های سری آیفون ۱۲ منتشر شده و به نظر می‌رسد اپل قصد دارد اندازه برش نمایشگر گوشی‌های آینده خود را کاهش دهد. علاوه بر این، گفته می‌شود که تنها آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس به سنسور ToF برای دوربین اصلی مجهز می‌شوند.


نظرتان را بنویسید


*
*
*