دسته بندی

دسته بندی

محصولات ویژه

قوانین سایت


قوانین و مقررات سایت کیوان جانبی : 
 

1- قیمت کالاهای موجود در سایت به روز میشود، با اینکه نوسانات بازار شدید است ولی سایت کیوان جانبی، کالا را با کمترین قیمت در سایت درج مینماید.

2- سایت کیوان جانبی دارای ایـنماد است و در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ثبت شده لذا با اطمینان کامل و با درگاه بانکی امن سفارش را پرداخت نمایید.

3- در صورتی که نیاز به مشاوره جهت رفع ابهام در مورد کالا و یا نحوه سفارش دارید میتوانید با کارشناسان فروش کیوان جانبی در ساعات اداری تماس بگیرید یا از منو بخش تماس با ما و سفارش مراجعه و پیام خود را ارسال نمایید طی 24 ساعت پاسخ شما ارسال میشود و همچنین در واتساپ یا اینستاگرام نیز جوابگوی شما هستیم.

4- ساعات ارسال سفارشات از 9صبح تا 5عصرمیباشد و لذا بسته ی سفارش به آدرس درج شده ارسال میشود و در صورت عدم حضور شما به کسی که در آدرس حضور دارد تحویل و رسید امضای تحویل کالا گرفته خواهد شد.

** ارسال سفارشات تبریز نهایتا 3 ساعته و ارسال کالاهای حومه تبریز و سایر استان ها نهایتا 72 ساعته میباشد.

** سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11 صبح انجام شوند در همان روز ارسال میگردد.(سفارشات تبریز3 ساعته و تا ساعت 18 امکان پذیر بوده و تقديم شما خواهد شد).

** با عرض پوزش در روزهای بعداز تعطیلات به دلیل حجم بالای سفارشات ممکن است کالا با کمی تاخیر در همان روز یا روز بعد تحویل داده شود.

** به دلیل شیوع ویروس کرونا و کاهش ساعت اداره پست و فرایند ضدعفونی بسته ها ممکن است تحویل کالا با کمی تاخیر مواجه شود.از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

5- در خریدکالا دقت نمائید و عجله ای تصمیم نگیرید چراکه بعد از تحویل کالا، هزینه برگشت کالا به عهده خریدار میباشد و پیگیری های بازگشت کالا برای شما نیز اذیت کننده خواهد بود. 

** به دلیل اینکه کالاهای موجود در سایت لوازم برقی است بنابراین با بررسی دقیق مشخصات کالا و همچنین استفاده از راهنمایی کارشناسان از طریق تماس یا پیام سایت و همچینین در واتساپ و اینستاگرام از سفارش خودتان اطمینان حاصل کنید و ثبت سفارش نمایید تا از دوباره کاری جلوگیری شود.

6- سایت کیوان جانبی بابت ارسال هر نوع سفارش در یک بسته بندی متوسط از مشتریان 20هزارتومن کرایه دریافت میکند که کمترین مبلغ کرایه میباشد. 

7- کد تخفیف اختصاصی بعد از اولین خرید بصورت اسمس یا کارت به شما ارسال میشود.

8- در هر خرید شما میتوانید فقط یک کد تخفیف عمومی و یا یک کد تخفیف اختصاصی را استفاده نمایید.

9- تمامی سفارشات با بررسی دقیق کالا و بسته بندی استاندارد ارسال میشود و مامور پست یا پیک موتور با رعایت اصول حمل و نقل بسته را تحویل میدهد، لذا لازم است مشتری موقع تحویل و در حضور مامورتحویل(پست یا پیک موتور)، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل‌ گرفتن آن خودداری کند

** چراکه تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود و هرگونه اعتراض نسبت به آسیب دیدگی در بسته بندی بعدازامضای رسید تاییدسلامت بسته قابل قبول نخواهدبود.

10- لوازم برقی موجود در سایت کیوان جانبی مثل پاوربانک با بررسی تخصصی و حصول اطمینان از اصالت و کیفیت و گارانتی در سایت درج شده است و لذا ایرادات فنی لوازم خریداری شده به عهده بخش گارانتی شرکت سازنده بوده که اطلاعات تماس در بسته بندی کالا درج شده است، در صورت بروز ایراد فنی با بخش گارانتی شرکت سازنده تماس بگیرید.

** از بسته بندی کالاهایی که گارانتی دارند و شماره سریال، اطلاعات تماس شرکت پشتبانی بر روی کارتون آن درج شده نگهداری کنید.

11- شما میتوانید شکایات و نظرات خود را در منوی تماس با ما و سفارش ارسال نمایید.

12- ساعات کار سایت کیوان جانبی از شنبه تا پنجشنبه 9 الی 17 می‌باشد، ولی برای راحتی شما به پیام ها در سایت و واتساپ و اینستاگرام همه روزه پاسخگو هستیم.

 13- هر کالایی که در سایت موجود نیست میتوانید در بخش تماس با ما و سفارش اطلاع دهید تا تیم کیوان جانبی درخوست شما را پیگیری و طی 24 ساعت با شما تماس گرفته و اطلاعات را در دسترس قرار دهد.

 

با تشکر مدیر و بنیانگذار سایت

نظرتان را بنویسید


*
*
*