دسته بندی

دسته بندی

محصولات ویژه

سامسونگ ظرفیت باتری گلکسی نوت ۲۰ را افزایش می‌دهد

چند ماه دیگر از نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی نوت رونمایی می‌شود و به تازگی ظرفیت باتری گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ لو رفته که خبر از افزایش آن نسبت به نسل کنونی می‌دهد.
سامسونگ اوایل سال جاری میلادی از گوشی‌های سری گلکسی S20 رونمایی کرد که این محصولات در مقایسه با نسل گذشته خود، به باتری با ظرفیت بالاتری مجهز شده‌اند. به نظر می‌رسد شاهد این رویه در رابطه با نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی نوت نیز باشیم و گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در اختیار خریداران قرار بگیرد.
در حال حاضر گلکسی نوت ۱۰ با باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی به فروش می‌رسد که به معنای ۵۰۰ میلی آمپر ظرفیت کمتر نسبت به گلکسی نوت ۲۰ است. در حالی که ظرفیت باتری این گوشی فاش شده، تا به امروز اطلاعات چندان بیشتری در رابطه با آن در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است.
انتظار می‌رود پرچمداران آینده سامسونگ به قدرتمندترین پردازنده تولیدی کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۶۵ مجهز شوند، البته این احتمال وجود دارد که در ادامه سال شرکت کوالکام از نسخه پلاس این چیپست رونمایی کند. نسخه جهانی این گوشی‌های هوشمند برای تامین قدرت خود از چیپست اگزینوس استفاده خواهند کرد. به احتمال زیاد این محصولات مانند گوشی‌های سری گلکسی S20 به دوربین قدرتمندی مجهز می‌شوند.
با توجه به این موضوع که گوشی‌های سری گلکسی S10 و گلکسی نوت ۱۰ از طراحی مشابه بهره می‌برند، انتظار می‌رود گوشی‌های سری گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ نیز طراحی مشابه با گلکسی S20 داشته باشند. با توجه به این موضوع، روی پنل پشتی این محصولات یک المان چهارگوش برای میزبانی دوربین اصلی قرار می‌گیرد.

انتظار می‌رود مانند سال گذشته، گوشی‌های سری گلکسی نوت ۲۰ نیز در مرداد ماه معرفی شوند. با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، این احتمال وجود دارد که سامسونگ مراسم رونمایی از این محصولات را به صورت آنلاین برگزار کند.


نظرتان را بنویسید


*
*
*