دسته بندی

دسته بندی

محصولات ویژه

اپل زمان برگزاری رویداد Time Flies را اعلام کرد

امروز و در شرایطی که انتظار می‌رفت طبق شایعه‌ها، اپل واچ جدید روی سایت اپل معرفی شود، به یک باره ورق برگشت و به جای آن، اپل زمان برگزاری مراسم آنلاین بعدی خود را اعلام کرد. به این ترتیب مراسم بعدی اپل که در آن شاهد معرفی محصولات جدید این شرکت خواهیم بود، دقیقا هفته آینده در تاریخ ۲۵ شهریور و راس ساعت ۹:۳۰ به وقت کشورمان برگزار می‌شود.

اپل معمولا هر ساله در دومین سه‌شنبه ماه سپتامبر، مراسمی برای معرفی آیفون سال برگزار می‌کرد اما امسال و به دلیل پاندمی ویروس کرونا، این مراسم در سه‌شنبه سوم ماه برگزار می‌شود. همچنین با توجه به اینکه اپل رسما در گزارش مالی اخیر خود اعلام کرده بود که آیفون ۱۲ را ماه سپتامبر نخواهیم دید، احتمالا در این مراسم هم آیفون ۱۲ معرفی نمی‌شود.

پوستر مربوط به این مراسم هم مثل همیشه رازآلود است و درباره محصولاتی که قرار است معرفی شوند، چیزی لو نمی‌دهد. برای پاییز امسال، اپل سبدی کاملی از محصولات معرفی نشده را دارد که مهم‌ترین آن‌ها چهار مدل جدیدی است که در خانواده آیفون ۱۲ شاهد خواهیم بود. در کنار آیفون‌های جدید، اپل واچ سری ۶، آیپد ایر جدید، یک هوم پاد کوچکتر و حتی هدفون‌های روگوشی ایرپادز را هم باید در نظر بگیریم.

با توجه به اسم Time Flies که برای این مراسم انتخاب شده، احتمالا در این رویداد تنها قرار است نسل جدید اپل واچ را ببینیم. آن‌طور که در شایعه‌ها داشتیم، اپل واچ سری ۶ قرار است قابلیت پایش میزان اکسیژن خون را هم داشته باشد و ویژگی پایش خواب کاربر هم در آن بهتر خواهد بود. پردازنده جدیدتر و سریع‌تر هم یک به‌روزرسانی سخت‌افزاری دیگر است که در این ساعت خواهیم دید. همچنین انتظار می‌رود یک اپل واچ ارزان‌تر هم معرفی شود تا جایگزین اپل واچ سری ۳ باشد که اپل هنوز به فروش می‌رساند.

درباره‌ی آیفون‌های جدید هم همان طور که گفتیم، امسال چهار مدل iPhone 12 معرفی می‌شوند؛ دو مدل آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پلاس با نمایشگرهای ۵٫۴ و ۶٫۱ اینچی و دو مدل آیفون ۱۲ پرو که نمایشگرهای ۶٫۱ و ۶٫۷ اینچی خواهند داشت. اگر این ابعاد لو رفته از نمایشگر این مدل‌ها درست باشد، آیفون ۵٫۴ اینچی، کوچکترین آیفونی است که از سال ۲۰۱۶ تا به امروز معرفی شده است. مدل ۶٫۷ اینچی هم به این ترتیب، بزرگترین نمایشگر در تاریخ آیفون‌ها را خواهد داشت. اما برای این چهار گوشی جدید اپل، باید چند هفته دیگر هم صبر کنیم.

در پایان، امسال قرار است کوپرتینویی‌ها کامپیوترهای جدید خود که با پردازنده‌های Apple Silicon همراه هستند را هم معرفی کند اما بعید به نظر می‌رسد در مراسم هفته آینده شاهد آن باشیم.

به‌روزرسانی: با توجه به معرفی هرساله آیفون‌ها در ماه سپتامبر، تصور می‌شد این مراسم هم مربوط به معرفی چهار مدل آیفون ۱۲ باشد اما پس از مشخص شدن عنوان Time Flies برای این مراسم، مشخص شده که احتمالا تمرکز اصلی مراسم هفته آینده روی اپل واچ جدید خواهد بود.

منبع: The Verge

نظرتان را بنویسید


*
*
*